Nacházíte se: O společnosti

RE-agent s.r.o.

Společnost RE-agent s.r.o. byla založena v roce 1998 jako zprostředkovatelská agentura obchodu a služeb se zaměřením na velkoobchodní dodávky zboží.

Na základě bohatých znalostí českého a slovenského trhu se zaměřovala především na dodávky zboží přímo od výrobců ke spotřebitelům. V roce 2000 navázala partnerství se skupinou SSL International p.l.c., a započala zastupovat jednu z jejích divizí, skupinu průmyslových rukavic Marigold Industrial®.

V roce 2005 koupila divizi Marigold celosvětová jednička ve výrobě pracovních rukavic, francouzská společnost Comasec a byl vytvořen konglomerát s názvem CMIG (Comasec Marigold Industrial Group ).Naše společnost ji opět výhradně zastupuje, patří do skupiny společností, které patří mezi vedoucí hráče na světovém trhu ochrany rukou. Má 1800 zaměstnanců a 7 výrobních závodů po celém světě. Dva největší výrobní závody v Portugalsku a Malajsii mají certifikáty ISO 9001-2000 a ISO 14001. Spolu se dvěma značkami Marigold a Comasec má celá skupina dohromady nejširší sortiment výrobků k chemické, nukleární, bakteriologické a mechanické ochrany rukou na světě, to vše podpořené dlouholetým výzkumem a inovacemi vlastností rukavic. Pro průmyslové užití skupina nabízí bezkonkurenční sortiment výrobků pro ochranu rukou proti pořezání, mechanickému poškození, teplu, elektrickému proudu, chemickým a bakteriologickým látkám.Působnost naší firmy je jak v České republice, tak na Slovensku včetně exportních aktivit v oblasti OOP. 

V roce 2002 rozšířila naše firma svůj sortiment o rukavice a ochranné oděvy odolné vysokým teplotám firmy JUTEC® . Jednou větou lze vyjádřit, že naše společnost nabízí pracovní rukavice v rozpětí teplot užití od -30° C do +1300° C. Dále se naše společnost zabývá distribucí jedné z nejkvalitnější značek produkujících svářecí rukavice, oděvy a příslušenství pro svářeče značky WELDAS. Od roku 2009 rozšířila naše firma svůj sortiment o produkty firmy NITRAS Německo a od roku 2013 o produkty firmy Ejendals/TEGERA Švédsko a BM Polyco z Anglie.

Pracovní rukavice jsou naší doménou a specializací a právem se považujeme nejen za průkopníky kvalitních rukavic na našem trhu, ale také za jejich nejlepší znalce z pohledu na jejich materiály, stavbu , rizika a užití.

 

Comasec
Comasec International Group (CMIG)a přeměna na Ansell Healthcare Europe NV

Díky spojení světově proslulých značek Comasec® a Marigold Industrial®, stala se Comasec International Group jedním z vedoucích lídrů v ochraně rukou, zaměstnávajíce více než 100 tis. zaměstnanců ve výrobních závodech 4 zemí světa.

Z ústředí ve Gennevilliers, přesně na severu Paříže je CMIG schopno bezkonkurenčně zásobovat širokým sortimentem ochranných rukavic.

Obě skupiny výrobních závodů v Malajsii a Portugalsku jsou certifikovány dle ISO 9001-2000 a ISO 14001.

Ansell Group skupina má celosvětovou výrobní kapacitu přes 200 milionů párů rukavic ročně!

V roce 2012 došlo k prodeji divize Comasec a Marigold Industrial společnosti Ansell Belgie.

Od roku 2013 se rukavice prodávají pod společností Ansell a během roku 2014 došlo k dokončení fúze a ke sjednocení všech produktů Ansell pod jednotné značení a názvosloví distribuované společností Ansell Healthcare Europe B.V. Brussels, Belgie.

 

 

 

Marigold Industrial® značka

Již od svého založení na konci 60.let se Marigold Industrial® stala celosvětovou značkou na poli ochrany rukou v průmyslu.

Značka kontinuálně narůstala společně s růstem trhů během ‘70tých, ‘80tých, ‘90tých let a dnes expanduje do oblastí rukavic, kde se setkává s nárůstem požadavků na bezpečnost na pracovišti.

Během posledního desetiletí Marigold Industrial® vyrostl velmi rychle v úspěšný velkobchod nejprve ve Spojeném království (UK) zaměřen na export do Evropy až po opravdovou mezinárodní značku. Toho bylo docíleno veskrze rostoucí expanzí v jižní a severní Evropě, v severní Americe a nově nejvíce ve východní Evropě, Jihoafrické republice a na blízkém východě.

Marigold Industrial® rukavice jsou ve shodě s evropskými směrnicemi o ochranných osobních prostředcích řídící se příslušnými evropskými normami, označenými CE značkou která osvědčuje shodu s příslušnými ASTM normami.

 

obrazek99pomocny EJENDALS - Švédsko

Společnost byla založena v roce 1949 ve švédském městě Leksand.Začínala s výrobou rukavic Tegera.V 70.letech byla do sortimentu zařazena i obuv Jalas.

Společnost Ejendals zaujímala řadu let přední postavení na trhu v severském regionu a později expandovala na nové trhy v Evropě, například v Německu,Velké Británii, Francii, Beneluxu, Itálii a Polsku.

Produkty Ejendals jsou synonymem vysoké kvality používaných materiálů, vynikajícího zpracování , ergonomie nošení a vždy posledního certifikování dle nejnovějších norem. Společnost RE-agent je hrda na to patřit mezi vybrané distributory značek TEGERA a JALAS na českém trhu.

 

 

Nahoru
Kontaktujte nás...RE-agent s.r.o.
Distribuce-Objednávky-Vzorkovna
Provozovna: 253 01 Hostivice, Topolová 2020
Tel:    +420 220 910 028
Fax:    nemáme
Mobil: +420 603 181 712
email:re-agent@iol.cz

 

 

 

Společnost - rukavice